ZOSTALIŚMY “AMBASADOREM DOBREGO MONTAŻU”!

Nasze wieloletnie starania w wysiłki zostały nagrodzone prestiżowym tytułem. Wiodąca w swojej dziedzinie szczelnych montaży niemiecka marka Illbruck uhonorowała nasze doświadczenie i otrzymaliśmy tytuł “Ambasador dobrego montażu”.

JAKOŚĆ POTWIERDZONA PRZEZ EKSPERTÓW

Z założenia każdy montaż okien PVC powinien być zrobiony dobrze. Często rzeczywistość niestety wygląda zupełnie inaczej. Wiele firm zamiast montażu potrafi “wstawić” okna czego efekt później możemy podziwiać na grupach FB dotyczących budowy domu lub konkretnie montażu okien. Szczelne i solidne połączenie okna z murem to gwarancja szczelności i bezawaryjnego użytkowania okien przez całe dziesięciolecia – nie tylko przez okres gwarancji.

JEDYNI NA RYNKU

Nasze wieloletnie starania w wysiłki zostały nagrodzone prestiżowym tytułem. Wiodąca w swojej dziedzinie szczelnych montaży niemiecka marka Illbruck uhonorowała nasze doświadczenie i otrzymaliśmy tytuł “Ambasador dobrego montażu”. Jest to odznaczenie przyznawane wyróżniającym się dostawcom dobrem stolarki, którzy dbają nie tylko o sam produkt, ale o przebieg całego procesu realizacji łącznie z montażem okien.

Jesteśmy jedynym dostawcą okien PVC w Szczecinie, który otrzymał tytuł “Ambasador dobrego montażu”. Winlux okna Szczecin to pewność wyboru i gwarancja dobrego montażu.

illbruck_tagline_RGB_200
csm_tremco_illbruck_ambasador_dobrego_montazu_logo_web_5a5162958e
IMG_4900
72559667_2948133245216093_5031140371459997696_o