Zostaliśmy “ambasadorem dobrego montażu”!

Jakość potwierdzona przez ekspertów.

Z założenia każdy montaż okien PVC powinien być zrobiony dobrze. Często rzeczywistość niestety wygląda zupełnie inaczej. Wiele firm zamiast montażu potrafi “wstawić” okna czego efekt później możemy podziwiać na grupach FB dotyczących budowy domu lub konkretnie montażu okien. Szczelne i solidne połączenie okna z murem to gwarancja szczelności i bezawaryjnego użytkowania okien przez całe dziesięciolecia – nie tylko przez okres gwarancji.

Jedyni na rynku.

Nasze wieloletnie starania w wysiłki zostały nagrodzone prestiżowym tytułem. Wiodąca w swojej dziedzinie szczelnych montaży niemiecka marka Illbruck uhonorowała nasze doświadczenie i otrzymaliśmy tytuł “Ambasador dobrego montażu”. Jest to odznaczenie przyznawane wyróżniającym się dostawcom dobrem stolarki, którzy dbają nie tylko o sam produkt, ale o przebieg całego procesu realizacji łącznie z montażem okien.

Jesteśmy jedynym dostawcą okien PVC w Szczecinie, który otrzymał tytuł “Ambasador dobrego montażu”. Winlux okna Szczecin to pewność wyboru i gwarancja dobrego montażu.