rda vapes usa easy along with frame of your respective socializing among alternative, highlighting the exact stream of your respective three-dimensional frame.the same price of imitation rolex submariner for sale in usa is really equaled using personalized merit. Rolety - Okna Szczecin · Drzwi Szczecin · Rolety Szczecin | Winlux

Rolety i żaluzje zewnętrzne

Nowoczesne rozwiązanie przesłony zewnętrznej zapewniającej zabezpieczenie przed słońcem oraz chroniące nasz dom. Rolety i żaluzje występują w aluminiowych skrzynkach do zabudowy pod elewacją. Zapraszamy do naszego salonu okien w Szczecinie.

ROLETY ZEWNĘTRZNE

podtynkowe do zabudowy pod elewacją

NIEZAWODNA

Klasyczne rozwiązanie przeznaczone do budownictwa energooszczędnego. Idealnie dopasowane z oknami do nowo budowanych obiektów.Całkowicie niewidoczna po zamontowaniu. Wraz z silnikami tworzą doskonałą barierę od warunków zewnętrznych – sterowane za pomocą pilota lub przełączników wmontowanych w ścianę.

MONTAŻ

Rolety podtynkowe montowane są do muru zaraz po montażu okien, ale jeszcze przed elewacją. Po robotach elewacyjnych są całkowicie niewidoczne, przekryte styropianem dzięki czemu widoczne są jedynie pancerze i część prowadnic.Jeśli chcemy zastosować rolety podtynkowe warto przewidzieć to podczas projektowania i uwzględnić rozwiązanie dopasowane do systemu.

ŻALUZJE FASADOWE SELT

podtynkowe do zabudowy C80 i Z90 BOX

NOWOCZESNA

Najnowsze rozwiązanie przeznaczone dla wszystkich miłośników nowoczesnego designu. Żaluzje fasadowe szturmem podbiły serca projektantów, architektów i inwestorów. Żaluzje fasadowe zapewniają dyskrecję oraz w przeciwieństwie do rolet można regulować natężenie i odbicie światła. Idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach od strony południowej i zachodniej.

MONTAŻ

Żaluzja fasadowa podtynkowa podobnie jak rolety montowana jest na mur tuż po montażu okien, ale jeszcze przed elewacją. Wersja SELT Box jest wyposażona w element izolujący i cofniętą skrzynkę dzięki czemu nie ma potrzeby wykonywania cofniętych nadproży na etapie projektowania budynku. Po zabudowaniu całkowicie niewidoczne.

Okna aluminiowe Aluprof

DLACZEGO ROLETY/ŻALUZJE ZEWNĘTRZNE

 • Stanowią dodatkową barierę dla warunków atmosferycznych i nieporządanych spojrzeń,
 • Chronią przed zniszczeniem okien, lub włamanie,
 • Zapewniają intymność przebywania w pomieszczeniu, doskonale chronią przed słońcem,
 • Dostępne w niezliczonych kolorach RAL, oraz kolorystyka drewnopodobna
 • Ogromne możliwości rozbudowy rolet o dodatkowe elementy jak: silniki elektryczne, rygle automatyczne, wieszaki blokujące, włączniki czasowe, podłączenie do systemu inteligentnego domu.
Okna Premium Vertex

NOWOCZESNE DODATKI

 • silniki elektryczne radiowe lub przewodowe: SOMFY, Mobilus, ASA
 • możliwość podłączenia do systemu ‘inteligentnego domu’ i obsługa rolet za pomocą smartfona
 • włączniki czasowe

CZĘSTE PYTANIA

CZY ROLETY ZEWNĘTRZNE TO ROLETY ANTYWŁAMANIOWE?

Rolety zewnętrzne często są nazywane roletami antywłamaniowymi. Prawie zawsze jest to nazewnictwo na wyrost, ponieważ 95% rolet zewnętrznych montowanych w mieszkaniach, domach, lokalach usługowych etc. to standardowe rolety zewnętrzne aluminiowe, które możemy określić jako “zabezpieczające”. Faktycznie rolety takie spełniają swoją funkcję pod względem ochrony naszego mieszkania/lokalu, jednak aby nazwać je antywłamaniowymi muszą posiadać odpowiednie atesty (RC1, RC2, RC3). Atestowane rolety antywłamaniowe muszą spełnić szereg wymagań i przepisów – dlatego ich cena jest kilkukrotnie wyższa od standardowych i najczęściej są stosowane w budynkach przemysłowych, lokalach typu: banki, instytucje publiczne jak policja.

CZY W TAKIM RAZIE ROLETY ZEWNĘTRZNE SPEŁNIAJĄ SWOJĄ FUNKCJĘ?

Oczywiście. Rolety zewnętrzne bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku ochrony naszego miru domowego, chronią nas przed słońcem, mocnym wiatrem, zapewniają intymność oraz odstraszają złodziei. Są też wystarczające w przypadku próby sforsowania ich przez mniej zdeterminowanego włamywacza. W przypadku potrzeby lepszej ochrony przed włamaniem polecamy wyposażyć okna w szyby i okucia antywłamaniowe, które są bardzo dobrą barierę dla doświadczonego włamywacza i jednocześnie wypadają lepiej cenowo niż atestowane rolety.

STEROWANIE RĘCZNE CZY SILNIKI ELEKTRYCZNE?

Rolety zewnętrzne można obsługiwać ręcznie za pomocą pasków lub sznurków, lub wyposażyć je w silniki elektryczne przewodowe (sterowane za pomocą przycisku na ścianie) oraz radiowe (sterowane za pomocą pilota). Wszystko zależy od przeznaczenia rolety oraz jej gabarytów, ale naszym zdaniem silniki elektryczne są nieocenione w codziennej eksploatacji. Szczególnie w przypadku grupy rolety – np. w domu jednorodzinnym. Najtańsze silniki elektryczne zaczynają się od 100 zł i wg nas jest to dobre rozwiązanie bardzo wygodne i przyszłościowe.

PORADNIK

Zapraszamy do zapoznania sie z naszymi katalogami w wersji papierowej, które dostępne są w naszym salonie.

Nasi doradcy

Mateusz Kujacz

Doradca ds. techniczno-handlowych

Zajmuje się:

 • okna PCV
 • rolety i żaluzje
 • prawidłowy montaż

Skontaktuj się ze mną:

tel. 664 998 895

Skontaktuj się ze mną:

tel. 664 998 895

Sławomir Turowski

Doradca ds. stolarki

Zajmuje się:

 • okna PCV
 • rolety i żaluzje
 • prawidłowy montaż

Skontaktuj się ze mną:

tel. 535 173 173

Skontaktuj się ze mną:

tel. 535 173 173