replica watches from Japan reddit second-hand marketplace is even particularly heated on the world wide business.just about every of who sells the best replica designer rolex deepsea 44mm mens 116660 black tone automatic has been given a fantastic watchmaking connotation.

Montaż - Okna Szczecin · Drzwi Szczecin · Rolety Szczecin | Winlux

Montaż okien i drzwi

Prawidłowy montaż okien przez doświadczoną i przeszkoloną ekipę fachowców to jedyny sposób, aby zapewnić trwałość i funkcjonalność okien na lata. Nasi pracownicy to specjaliści w dziedzinie szczelnego i energooszczędnego montażu. Posiadamy własne ekipy montażowe, za których jakość pracy odpowiadamy osobiście.

Dlaczego warto postawić na fachowy montaż okien?

Niewłaściwie zamontowane okna nie tylko nie będą pełniły wszystkich swoich funkcji, ale również mogą narazić inwestora lub właściciela budynku na poważne koszty związane z naprawą okien, a także skutkami, które mogą pojawić się we wnętrzu jak wilgoć.

Warto postawić na montaż okien w Szczecinie przez fachowców z doświadczeniem i znajomością najnowszych technologii montażu, a także wyposażonych w najnowszy sprzęt i narzędzia. Prawidłowy montaż okien to gwarancja wielu lat spokoju o energooszczędność, izolację termiczną i akustyczną, zapewniając maksymalny komfort mieszkania.

PODSTAWOWY MONTAŻ OKIEN

inaczej “na pianę”

Najbardziej ekonomiczny typ montażu, najczęściej wykonywany przy wymianie stolarki i renowacjach. Najpopularniejszy montaż okien, który przy nowo powstałych budynkach nie spełnia warunków technicznych dla połączenia okna z murem. Jedyną warstwą izolującą jest w tym przypadku piana poliuretanowa.

WARSTWOWY MONTAŻ OKIEN

inaczej szczelny, ciepły

Typ montażu, który zapewni maksymalną szczelność na wodę, powietrze czy parę wodną, a tym samym pozwoli w pełni cieszyć się energooszczędnością. Podkład z XPS (ciepły parapet) pełni funkcję izolacyjną, skutecznie przeciwdziałającą utracie ciepła.

Taśma paroszczelna odpowiada za szczelność względem dyfuzji pary wodnej z wewnątrz pomieszczenia, chroniąc materiał termoizolacyjny. Taśma paroprzepuszczalna nie dopuszcza do wnikania wody opadowej oraz zatrzymuje wiatr. Ciepłe parapety to kształtki z XPS, które gwarantują podparcie liniowe pod oknem oraz sprawiają, że newralgiczne połączenie w dolnej części okna staje się „cieplejsze”.

MONTAŻ W WARSTWIE IZOLACJI

przy użyciu systemu ramowego

Najbardziej zaawansowany typ montażu, który zapewnia najwyższy poziom energooszczędności. Okno w tym przypadku nie jest osadzone w murze, ale w warstwie izolacji (wysunięcie poza mur).

Rozwiązaniem jest tutaj kompletny system ramy nośnej (np. Illruck MOVO), która „przedłuża” mur, dzięki czemu możliwe jest osadzenia okna w warstwie ocieplenia. Ta metoda pozwala przesunąć izotermę poza linię muru, co bezpośrednio wpływa na oszczędności energii. Pozostałe elementy są podobne jak przy montażu warstwowym. Mamy warstwę paroszczelną oraz paroprzepuszczalną. Zamiennie można użyć taśmy rozprężne 3w1, która zastępuje nam taśmy oraz pianę.

Jest to jeden z najdroższych systemów montażu okien. Należy dodać, że w parze z najwyższą izolacyjnością cieplną otrzymujemy nieco gorsze właściwości akustyczne połączenia.

MONTAŻ W WARSTWIE IZOLACJI

przy użyciu stalowych konsol

Najbardziej zaawansowany typ montażu, który zapewnia najwyższy poziom energooszczędności. Okno w tym przypadku nie jest osadzone w murze, ale w warstwie izolacji (wysunięcie poza mur).

Zasada montażu taka sama jak przy ramie nośnej. Montaż przy użyciu konsol stalowych „przedłuża” mur, dzięki czemu możliwe jest osadzenia okna w warstwie ocieplenia. Ta metoda pozwala przesunąć izotermę poza linię muru, co bezpośrednio wpływa na oszczędności energii. Pozostałe elementy są podobne jak przy montażu warstwowym. Mamy warstwę paroszczelną oraz paroprzepuszczalną.

Montaż w warstwie ocieplenia jest nieco tańszy niż z ramą nośną. Należy dodać, że w parze z najwyższą izolacyjnością cieplną otrzymujemy nieco gorsze właściwości akustyczne połączenia.

Zobacz jak montujemy

Okna aluminiowe Aluprof

CZYM JEST MONTAŻ STOLARKI?

Wielu inwestorów zapomina, że dopóki nie wykonamy prawidłowego, szczelnego połączenia z murem okno lub drzwi samo w sobie jest jedynie półproduktem. Montaż stolarki jest niezwykle istotnym etapem w budowie domu czy termomodernizacji.

Montaż okien i drzwi jest to trwałe połączenie wyrobu budowlanego (w tym przypadku nasze okna etc) z murem. Połączenie powinno zapewniać szczelność na wodę opadową od zewnątrz, a także wilgoć, która znajduje się w pomieszczeniu oraz odpowiednią izolację termiczną. Ponadto takie połączenie powinno zapewniać szczelność przeciw naporom wiatru i różnicy ciśnień. Krótko mówiąc, jest to oddzielenie klimatu i warunków panujących zewnątrz budynku od wnętrza budynku.

JESTEŚMY AMBASADOREM DOBREGO MONTAŻU!

WIEMY JAK DOBRZE I SZCZELNIE ZAMONTOWAĆ OKNA

Firma WINLUX posiada własny zespół doświadczonych monterów specjalizujących się w montażu okien, którzy profesjonalnie i z zaangażowaniem podchodzą do każdego zlecenia. Ufając naszym fachowcom, możesz być pewien, że Twoje okna zostaną zamontowane sprawnie i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, aby mogły bezawaryjnie służyć przez wiele lat.

ZAUFAJ SPECJALISTOM

Profesjonalny montaż okien opiera się na wieloletnim doświadczeniu i doskonałej znajomości produktu, a także nowoczesnym technikom gwarantującym optymalną jakość montażu. Nasi specjaliści posiadają wszystkie te cechy, czego dowodem i ukoronowaniem starań naszych fachowców jest tytuł „Ambasador dobrego montażu” marki Illbruck – głównego dostawcy materiałów do prawidłowego montażu okien.

JEDYNI W SWOIM RODZAJU

Tytuł Ambasadora dobrego montażu posiadamy jako jedyny dostawca okien PVC w Szczecinie. Dzięki temu mają Państwo pewność, że nasze usługi będą zawsze na najwyższym poziomie.

Nasi doradcy

Mateusz Kujacz

Doradca ds. techniczno-handlowych

Zajmuje się:

  • okna PCV
  • rolety i żaluzje
  • prawidłowy montaż

Skontaktuj się ze mną:

tel. 664 998 895

Skontaktuj się ze mną:

tel. 664 998 895

Sławomir Turowski

Doradca ds. stolarki

Zajmuje się:

  • okna PCV
  • rolety i żaluzje
  • prawidłowy montaż

Skontaktuj się ze mną:

tel. 535 173 173

Skontaktuj się ze mną:

tel. 535 173 173