WIELKIE OKNA – CZY WSZYSTKO JEST MOŻLIWE?

To jedna z pytań, które wielu inwestorom przychodzi do głowy jako jedno z pierwszych. Piękny projekt wybrany, wizualizacja ogrodu zrobiona, wielkie przeszklenia okienne narysowane – ale co z tym dalej zrobić?

CZY TO DA SIĘ ZROBIĆ?

To jedna z pytań, które wielu inwestorom przychodzi do głowy jako jedno z pierwszych. Piękny projekt wybrany, wizualizacja ogrodu zrobiona, wielkie przeszklenia okienne narysowane – ale co z tym dalej zrobić? Czy wszystkie pomysły dotyczące okien i ogólnie pojętej stolarki da się zrealizować?

Projekty często przyjmą wszystko co jesteśmy w stanie wymyślić – ogromne okna drewniane, aluminiowe, potężne przesuwne drzwi balkonowe. Czy wspaniała aranżacja musi się zderzyć z brutalną rzeczywistością? Nie do końca. Najczęściej stosowane okna PVC mają ograniczenia wymiariowe. Vetrex producentem, który jest w stanie zrobić konstrukcje większe niż bezpośrednia konkurencja przy zachowaniu odpowiedniej statyki okien oraz ich wysokich parametrów. Tam gdzie PVC nie może z pomocą przychodzi aluminium. Aluminiowe konstrukcje w oparciu o sprawdzone profile Aluprof sprawdzają się wszędzie tam, gdzie spotykany ponadstandardowe projekty. Wielkie witryny w jednej części? Żaden problem. Ogromne drzwi przesuwne bezprogowe? Pestka.

NIE TYLKO PCV

Zaletą stolarki aluminiowej jest możliwość dopasowania kolorystyki z pozostałymi oknami PVC, które dostarczamy. Niedawna nasza realizacja w Szczecinie to okna PVC w kolorze jet black i idealnie dopasowane kolorystycznie konstrukcje z aluminium w kolorze RAL9005 struktura. Drzwi balkonowe przesuwne HS o wymiarze 5,5m x 3,5 oraz witryna 4,5 x 3,5. Efekt panoramy na las mówi sam za siebie.

Co z montażem? Przy obecnej technologii próżniowej to dla nas żaden problem. Odpowiedni sprzęt – przyssawki Uplifter oraz miniżuraw i doświadczona ekipa monterska to przepis na sukces. Poniżej przedstawiamy film z dostawy i montażu ponadgabarytowych okien aluminiowych w Szczecinie.