Prawidłowy montaż okien – szkolenie

Okna Szczecin z prawidłowym montażem

Vetrex okna Premium stawia na jakość

Jako wiodąca firma na rynku szczecińskich z zakresu okien PCV jesteśmy w obowiązku stale podnosić nasze kwalifikacje. Dynamicznie zmieniający się rynek, rozwiązania technologiczne oraz oczekiwania klientów wymagają ciągłej pracy i doskonalenia własnych umiejętności. Nasza delegacja złożona z 4 pracowników odwiedziła centrum szkoleniowe w Tczewie, gdzie pod okiem Marcina Tomczyńskiego przeszli dwudniowe, aktywne szkolenie z zakresu prawidłowego: szczelnego, ciepłego montażu okien PCV. Wykłady dotyczące suchej wiedzy to nie wszystko – warto sprawdzić się na placu boju. Z pomocą przychodzi utworzone centrum szkoleniowe okien w siedzibie firmy Vetrex.

Podczas dwudniowego spotkania nasi monterzy mogli poznać najbardziej zaawansowane tajniki montażu. Mateusz, Damian, Maksymilian i Cezary wracają do Szczecina z nowymi umiejętnościami i wiedzą by jeszcze lepiej wykonywać usługi dla naszych klientów. Tak trzymać!

Winlux – tylko najlepsze okna

Jako autoryzowany przedstawiciel okien premium Vetrex dostarczamy w Szczecinie jedynie najwyższej jakości okna. Konstrukcje PCV Vetrex podparte są badaniami, a sama fabryka jak żadna inna dba o to by w parze najlepszą jakością okien szedł prawidłowy montaż. Montaż okien jest tak samo ważny jak dobre okna PCV dlatego wspólna droga jaką obraliśmy jest wynikiem naszego sukcesu.

Okna Szczecin – prosty wybór

Jeśli szukacie Państwo do swojego domu sprawdzonej firmy, pasjonatów w dziedzinie okna PCV zapraszamy do naszego salonu przy ulicy Łuczniczej 70F. Posiadamy ekspozycję okien PCV, szereg rozwiązań technologicznych pokażemy różnice w zastosowaniu różnych materiałów. Doradzimy co należy zrobić przy danym budynku, a czego raczej unikać.

Zapraszamy do kontaktu mailowego biuro@winlux.pl po swoje wymarzone okna w mieście Szczecin.