ODBYLIŚMY SZKOLENIE OTTIMO

Zdecydowana większość obecnie montowanych okien PVC to okna okleinowane różnymi foliami. Są folie o jednolitej barwie jak antracyt czy srebrno-szary, występują również okleiny w imitujące strukturę drewna.

Zdecydowana większość obecnie montowanych okien PVC to okna okleinowane różnymi foliami. Są folie o jednolitej barwie jak antracyt czy srebrno-szary, występują również okleiny w imitujące strukturę drewna. Przy dużych oknach jest to nie lada wyzwanie, ponieważ droga jaką okno musi przebyć od momentu jednego kawałka profilu do gotowego produktu na budowie jest niezwykle długa. Vetrex jest producentem który jak żaden inny dba o zabezpieczenie produktu na całym etapie produkcji, transportu, a my jako autoryzowany przedstawiciel okien Vetrex w Szczecinie wykonujący montaż dbamy dalej o jego poprawne osadzenie.

Mimo najwyższej staranności w obchodzeniu się z oknami są też inne ekipy remontowane, budowlane na budowie, które niekoniecznie muszą podzielać nasze podejście do okna w Szczecinie. Czasami zdarza się, że na koniec budowy niektóre okna posiadają rysy lub drobne uszkodzenia. Wymiana całej ramy, która na trwale wmontowana jest w mur nie wchodzi w grę.

Na pomoc przychodzi firma Ottimo, która jest liderem w renowacji i naprawie okien z PVC i drewna. Ich zaawansowana technologia oraz produkty pozwalają na idealną naprawę uszkodzeń. Specjalnie dla Państwa przeszliśmy dwudniowe szkolenie w siedzibie Ottimo w Lublińcu i uzyskaliśmy certyfikat ukończenia szkolenia i nabycia niezbędnych umiejętności.

ottimo-winlux-okna-szczecin
ottimo-winlux-okna-szczecin2