check prices & features of sv rolex datejust 116203 0135 mens 36mm silver tone online.variations of ursa baby pod kit for sale could very well meet up unique demands.

Nowe budynki mieszkalne - Okna Szczecin · Drzwi Szczecin · Rolety Szczecin | Winlux

Nowe budynki mieszkalne

Budynek mieszkalny 8

Budynek mieszkalny 7

Budynek mieszkalny 6

Budynek mieszkalny 5

Budynek mieszkalny 4

Budynek mieszkalny 3

Budynek mieszkalny 2

Budynek mieszkalny 1

OKNA PVC ANTRACYT MAT W NOWOCZESNYM BUDYNKU MIESZKALNYM

Nowoczesny dom mieszkalny z oknami klasy premium Salamander 82 w kolorze dwustronny antracyt matowy. Potrójne szyby antywłamaniowe oraz 4 drzwi przesuwne balkonowe w tym, aż 3 szt. drzwi bezprogowych HST.

KLASYCZNE OKNA PVC W BUDYNKU JEDNORODZINNYM

Klasyczna bryła budynku jednorodzinnego z klasycznymi oknami PVC w kolorze złoty dąb.

OKNA PVC WINCHESTER ORAZ ROLETY ZEWNĘTRZNE W NOWYM BUDYNKU MIESZKALNYM

Klasyczna bryła domku parterowego z naszymi pięknymi oknami Salamander 82 w kolorze Winchester.

KOMPLEKSOWA REALIZACJA STOLARKI W BUDYNKU BLIŹNIACZYM

Całkowite zamknięcie budynku stolarką zewnętrzna dla inwestora, który buduje domy w zabudowie bliźniaczej. Dostarczyliśmy i zamontowaliśmy: okna, rolety zewnętrzne, drzwi wejściowe oraz bramy garażowe.

OKNA LUMUP W SZCZECINIE

Innowacyjne okna Lum’up by VETREX świetnie sprawdzają tam gdzie ważny jest każdy centymetr powierzchni szyby. Wąskie zestawienie skrzydła z ramą to również nowoczesny wygląd. Warstwowy, szczelny montaż z użyciem materiałów illbruck.

OKNA PREMIUM PCV VETREX W DOMU W SZCZECINIE

Jedna z ostatnich realizacji w roku 2020. Niesprzyjająca pogoda nie przeszkodziła nam w prawidłowym montażu warstwowym okien PCV Vetrex V82. W komplecie okna wyposażone w rolety.

OKNA VETREX W KOLORZE WINCHESTER W SZCZECINIE

Za nami kolejna inwestycja domu jednorodzinnego, który wyposażyliśmy w najlepsza dostępną stolarkę.

OKNA PVC ANTRACYT ORAZ ŻALUZJE FASADOWE W NOWYM BUDYNKU MIESZKALNYM

Nowoczesny domek jednorodzinny z topowymi rozwiązaniami stolarki otworowej. Najmodniejszy obecnie kolor antracyt w dwustronnej wersji.

OKNA PCV VETREX V82 SZCZECIN – BUDYNEK JEDNORODZINNY

Zapraszam do zapoznania się z relacją z naszego niedawnego montażu okien PCV w Szczecinie. Na filmie w telegraficznym skrócie można zobaczyć jak postępują pracy przy montażu okien PCV. Budowa Niekłończyca niedaleko Szczecina.

OKNA PCV VETREX Z BALKONEM PRZESUWNYM PATIO

Klasyczny parterowy dom jednordzinny a w nim piękne i ciepłe okna VETREX V82 z balkonem przesuwnym Vetrex Patio.

OKNA V82 – PATIO ORAZ HST

Drzwi balkonowe HST czy PSK? W tej realizacji nie ma mowy o kompromisach. Drzwi przesuwne HST Vetrex Slide oraz drzwi przesuwne Vetrex Pation Air w jednym salonie. Najwyższe modele balkonów od renomowanego producenta z prawidłowym montażem.

OKNA PCV VETREX V82 KOLOR WINCHESTER

Jednorodzinny budynek mieszkalny wyposażyliśmy w okna PVC premium – Vetrex. Model okien V82 z ukrytymi zawiasami Roto Designo. 2 x drzwi przesuwne HST Vetrex Slide 82.

OKNA PCV VETREX V82 I ŻALUZJE FASADOWE

Okna V82 zdobyły w Szczecinie uznanie wielu inwestorów. Ponadprzeciętne właściwości użytkowe i wizualne to doskonały przepis na zamknięcie budowy by w pełni stała się energooszczędnym budynkiem.

WIELKA WITRYNA ALUMINIOWA I OKNA V90+

Hybrydowa realizacja za nami: wielka witryna aluminiowa 3,8 m x 2,5 w jednej tafli oraz bezkonkurencyjne okna PVC Vetrex V90+

OKNA PCV VETREX W SZCZECINIE

Duże przeszklenie = dużo światła. Piękny budynek mieszkalny z dostarczoną i zamontowaną przez nas stolarką.

OKNA PCV LUM’UP BY VETREX

Okna Lum’up to połączenie ponadprzeciętnych właściwości użytkowych z nowoczesnym designem, gdzie jak nigdzie nigdzie indziej w stolarce PVC wyeksponowane są duże przeszklenia i małe zestawienia profili. Więcej szkła to więcej światła i lepsze właściwości cieplne.

NIEZWYKŁE, INNOWACYJNE OKNA LUM’UP

Innowacyjne okna Lum’up by VETREX zdobywają uznanie inwestorów w Szczecinie. Cienkie złożenie ramy i skrzydła, duży udział powierzchni szyby to tylko niektóre zalety tych okien.

DREWNIANE OKNA W MONTAŻU MOWO

Jednorodzinny dom na terenie Szczecinie, w którym prowadziliśmy nasze prace, został zbudowany wg wytycznych energooszczędnego budownictwa pasywnego

OKNA NOWOCZESNE SZCZECIN Z ŻALUZJAMI FASADOWYMI

Cieszymy się gdy od czasu do czasu mamy możliwość podziwiać naszą realizację w całej okazałości. Tak było i w tym przypadku, dom prywatny jednorodzinny w Szczecinie wyposażony w całości w naszą stolarkę.

NOWOCZESNY BUDYNEK Z CZARNYMI OKNAMI

Nieczęsto mamy możliwość efekt naszej pracy w całej okazałości w wykończonym budynku. Tym razem odwiedziliśmy jednego z naszych klientów w Szczecinie, który zdecydował się na aluminiowa stolarkę Aluprof-MB86 w kolorze matowy czarny do swojego nowoczesnego domu parterowego.