Inwestycje i instytucje publiczne

Apartamentowiec w Szczecinie

Apartamentowiec Niemierzyńska 1 w sercu niebuszewa z naszymi oknami i fasadami.

Nowy ośrodek wczasowy w Pogorzelicy

W minionym roku braliśmy udział w wielu niezwykłych realizacjach

Blok mieszkaniowy wielorodzinny

Sześć domów bliźniaczych Bezrzecze

Zabytkowe drzwi w kościele

PĘTLA TRAMWAJOWA ULICA POTULICKA SZCZECIN

Nowo wybudowany budynek socjalny dla motorniczych wraz z kasą biletową oraz poczekalnią przy ul. Potulickiej w Szczecinie. Zamontowane zostały okna PVC oraz drzwi PVC w systemie VEKA z trzema szybami, rolety zewnętrzne z silnikami oraz drzwi wewnętrzne.

NIETYPOWA STOLARKA ALUMINIOWA

Najpiękniejsza stolarka w całym Szczecinie. Dostarczyliśmy i zamontowaliśmy okna i drzwi aluminiowe w nietypowym kolorze dla biura nieruchomości “Mapa Nieruchomości”, które właśnie obchodzi swoje 10 urodziny. Życzymy dalszych sukcesów, a wszystkich zachęcamy do odwiedzenia ich w nowym biurze.

OKNA PVC W HALI STALOWEJ – HAMBURG

Hala stalowa wyposażona w okna PVC Salamander 82 zamontowane szczelnie przy użyciu taśmy 3w1 Illbruck.

OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W SZCZECINIE

Montaż okien drewnianych Plus 68 w kolorze RAL w Ogólnokształcącej Szkole Podstawowej I stopnia w Szczecinie, ulica Bolesława Śmiałego.

OKNA DREWNIANE POD OKIEM KONSERWATORA ZABYTKÓW

Okna drewniane Plus 68 odtworzone na podstawie zabytkowej stolarki pod okiem konserwatora zabytków. Zdobienia w oknach na kształt wcześniej istniejących.

BUDYNEK MIESZKALNY SZEREGOWY

To dobra wiadomość, że inwestorzy komercyjni stawiają na okna Vetrex z prawidłowym , szczelnym montażem. Okna Vetrex V70 w kolorze antracyt znalazły swoje miejsce w nowo budowanym 4 lokalowym budynku mieszkalnym.

REKTORAT ZACHODNIOPOMORSKIEGO UNIWERSYTETU TECHNOLOGICZNEGO

Pierwszy etap remontu Rektoratu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego zakończony. W odnowionej części znalazła miejsca nowa stolarka aluminiowa, drewniana i przeciwpożarowa. Dostarczyliśmy i zamontowaliśmy drzwi i okna pod przewodnictwem generalnego wykonawcy Expert sp zoo.

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 77 W SZCZECINIE

Całościowa dostawa oraz montaż wszystkich okien i drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych. Nowo powstały budynek przedszkola wymagał nietypowych, nowoczesnych rozwiązań stolarki budowlanej. Wyśrubowane parametry cieplne oraz te określające stopień bezpieczeństwa były nie lada wyzwaniem.

WOJEWÓDZKI SĄD ADMINISTRACYJNY W SZCZECINIE

To dla nas niezwykły zaszczyt, że byliśmy dużą częścią tego projektu i mogliśmy być wykonawcą stolarki otworowej w tym obiekcie. Zapomniany budynek Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego przy ulicy Łaziebnej (obok Tkackiej) w Szczecinie został poddany gruntownej renowacji wraz z termomodernizacją.

CENTRUM KULTURY KRZEMIEŃ W SZCZECINIE PODJUCHY

Zapowiedziana wcześniej superrealizacja . Możemy oficjalnie pochwalić się udziałem w ciekawej architektonicznie realizacji – Centrum Kultury Krzemień w Szczecinie w dzielnicy Podjuchy. Wg portalu murator była to jedna z 10 najbardziej oczekiwanych inwestycji w 2019 roku. Budynek jest już oddany do użytku i niedługo zatętni tam życie kulturalne.